Ana Sayfa / Galeri / Enka Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları

Enka Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları

ENKA KÜLTÜR SANAT AÇIKHAVA BULUŞMALARI KAPANIŞINI OSCAR’IN YILDIZLARI İLE YAPIYOR

29. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları, son haftasında açık havada beyazperde nostaljisine ev sahipliği yapıyor. 2017 yılı Oscar Ödülleri’nde ödül kazanan beyazperde filmlerinin gösterimiyle finalini meydana getirecek olan ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları, yeni sezona hazırlanmak suretiyle etkinliklerine sonbahara kadar ara veriyor.

29. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları’nın son haftasının ilk konuğu 2017 Oscar Ödülleri’nde En iyi hanım oyuncu ve En iyi yönetmen başta olmak suretiyle 6 ödül kazanan La La Land olacak. Başrollerinde Emma Stone ve Ryan Gosling’in yer almış olduğu La La Land; hayatlarında yön bulmaya çalışan iki tutkulu insan Sebastian ve Mia’nın kesişen yollarını 8 Ağustos Salı akşamı müzik dolu bir öyküyle perdeye taşıyacak.

Program, bu senenin en iddialı filmlerinden Yaşamın Kıyısında / Manchester by the Sea ile devam edecek. En iyi emsalsiz senaryo ve Casey Affleck’in görkemli performansı yardımıyla En iyi adam oyuncu Oscar ödüllerine haiz olan film, 9 Ağustos Çarşamba akşamı ENKA seyircisine duygusal saatler yaşatacak.

29. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları, finalini 2017’nin en dört gözle beklenen filmlerinden Ay Işığı/Moonlight ile meydana getirecek. 2017 Oscar Ödülleri’nde En iyi film ödülünün yanı sıra En iyi destek adam oyuncu ve En iyi uyarlama senaryo ödüllerinin de sahibi olan film, insan ilişkileri ve genç siyahi bir insanın çocukluğundan yetişkinliğe kadar kendini keşfetmesine odaklanıyor. 10 Ağustos Perşembe günü gerçekleşecek etkinliğin arkasından ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, yeni sezona hazırlanmak suretiyle sonbahara kadar ara verecek.

Gelenekselden çağdaşa, alternatiften popülere tüm sanat dallarını seyircisiyle bir araya getiren ENKA Kültür Sanat’ın müzik buluşmaları, 10 Ekim’de gerçekleşecek Fazıl Say konseri ile seyircisini tekrardan selamlayacak.

Program kapsamında düzenlenecek tüm etkinlikler saat 21.15’te başlamış olacak.

29. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları’nın, 10 Ağustos geçmişine kadar devam edecek etkinlik programı için feysbuk.com/enkakultur, instagram.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilirsiniz.

Beyazperde gösterimleri 10 TL olarak fiyatlandırılan 29. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Davet Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir