Ana Sayfa / Programlar / En güzel piyano çalma programı (bilgisayarda piyano çalmak için – pc) bedava indir ücretsiz download

En güzel piyano çalma programı (bilgisayarda piyano çalmak için – pc) bedava indir ücretsiz download

Bilgisayarda piyano çalmak için en iyi program, pc için en gelişmiş  ve en kaliteli piyano yazılımı bedava indir:

Electronic Piano 2.5 indir, ücretsiz bilgisayarda piyano çalma programı

Electronic Piano 2.5 programı ile bilgisayarınızda piyano çalmanın keyfini çıkaracaksınız. Electronic Piano 2.5 ek olarak çeşitli midi sesler, bateri sesleri de barındırıyor içinde. Bu sesleri kullanarak da çalışmalarınızı süsleyebilirsiniz. Artık piyano çalmak isteyenler sadece fırsat bulamayan ya da piyano bulamayanlar Electronic Piano 2.5 programı ile piyano çalabilecek. Ücretsiz bir şekilde sunulan bu güzel piyano çalma programı Vista işletim sistemlerinde de sorunsuz olarak çalışıyor. Electronic Piano 2.5 programını ücretsiz olarak internet sitemizden indirebilirsiniz.

Yapımcı : Electronic Piano
Boyutu : 546,10 KB
Lisans : Ücretsiz
Dil : İngilizce
Platform : Windows 98/Me/XP/Vista

Tıkla Programı İndir

indir.jpg (240×58)

Windows 7 İçin Ücretsiz Piyano Çalma Programı İndir

Windows işletim sistemleriyle uyumlu olan Button Beats Virtual Piano 5 yazılımı ile Windows masaüstünde piyano çalma deneyimi yaşayabilirsiniz.

http://www.buttonbeats.com/downloads.html
http://www.youtube.com/watch?v=QKHj2BNp4P4

Piyano  1.0 – piyano çalma programı

Bu program yardımıyla bilgisayarınızda yüklü MIDI teknolojisini kullanarak piyano çalabilirsiniz.

Programda 38 ana ses, 27 ara ses bulunmaktadır. Sertlik ayarı yardımıyla sesin çıkışını ayarlayabilirsiniz, çıkış kanalını ve ses yüksekliğinide programdan ayarlayabiliyorsunuz. Eğer isterseniz ayarları gizleyip yeniden görünür hale getirebiliyorsunuz.

Isterseniz piyanoyu fareniz ile dilersenizde klavyeniz ile çalabilirsiniz.
Çaldığınız müzikleri kaydedebileceğiniz benzer biçimde kayıtlı olanlarıda arzu ettiğiniz zaman yeniden dinleyebilirsiniz.

Program’ın emek vermesi için sisteminizde yüklü halde bir MIDI teknolojisi yüklü olmalıdır (Windows XP işletim sistemlerinde mevcuttur.) yoksa programdan ses alamazsınız. Eğer başka bir MIDI teknolojisi sisteminizde yüklü ise program bunların içinde son olarak yüklenmiş olanı seçerek sesin çıkarılmasını elde edecektir.

indir.jpg (240×58)

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir