Ana Sayfa / Albümler / Eminem ve Pink Yeni Bir Klip Çekiyor

Eminem ve Pink Yeni Bir Klip Çekiyor

Onun albümü için ne gerekirse yapacağımı söylemiştim, ayrıca büyük bir Eminem hayranıyım!‘ (2012 senesinde yapılmış bir Pink röportajı)

Won’t Back Down (2010, Recovery – Eminem’in albümü) ve Here Comes the Weekend (2012, The Truth About Love – Pink’in Albümü) olmak suretiyle iki düetleri bulunan Eminem ve Pink‘in yeni bir şarkı üstünde çalmış olduğu bilgisi, geçen haftalarda Eminem’in radyosu tarafınca onaylanmıştı. Fakat şarkının hangi albümde bulunacağı tam olarak kati değildi. Eminem’in radyosunun çalışanlarından bir kısmı Eminem’in yeni albümünün ilk single parçasının bir Pink düeti bulunduğunu söylerken, Pink de bir röportajında yeni albümünde tek fakat hususi bir erkekle düet bulunduğunu söylemişti. Bu olanların arkasından bu gece saatlerinde Pink’in stilisti Kim Bowen Instagram hesabından ‘Pink ile beraber çalışıyoruz.‘ açıklamasıyla ardı ardına fotoğraflar yükledi. Fotoğraflara, Kim Bowen’in Instagram hesabına ulaşmak için buraya tıklayın… Bizi ilgilendiren kısım ise, yüklediği fotoğraflarından birinde bir buzdolabı var ve buzdolabının Eminem’in kariyerinin ilk yıllarına ilişik fotoğraflar bulunuyor! Fotoğraf ve açıklaması:

https://www.instagram.com/p/BZRttV8BNPi/?taken-by=thekimbowen

Bir başka fotoğrafta ise bir wc görüyoruz ve wc duvarında yazanların şarkının sözleri bulunduğunu varsayarsak hakkaten hareketli bir şarkı bizi bekliyor diyebiliriz!

Toilet in today’s location.

A post shared by thekimbowen (@thekimbowen) on Sep 20, 2017 at 1:42pm PDT

Kim Bowen’i bir kenara bırakırsak, 2 gün ilkin Sarah C Frey isminde bir Twitter kullanıcısı attığı bir tweette ‘Salı günleri çalışan kahvecim, yeni Eminem & Pink düetinin klibinde, Eminem’in gençliğini oynayacak.’ şeklinde bir ifadede bulunmuş oldu. Bu bilginin doğruluğunu hakkaten bilemiyoruz fakat buzdolabında gördüğümüz genç Eminem ve bu tweet birbiriyle o denli uyuşuyor ki bu ihtimale inanmaktan kendimizi alamıyoruz!

Son olarak 2012 senesinde Pink’in The Truth About Love albümünde bulundan Here Comes the Weekend düetiyle karşımıza gelen ikili, gene güzel bir işle karşımıza çıkacak benzer biçimde duruyor. Ayrıca gene Eminem’in yeni albümü hakkında senenin son çeyreği yayınlanacağı mevzusunda dedikodular dönüyor. Albümün ilk single parçasının ise bu ay bitmeden yayınlanması umut ediliyor. Bu parçanın da Pink ile bulunduğunu bildiğimize gore, bu çekilen klibin bu ay sonuna kadar yayınlanmasını bekliyoruz, hem de büyük bir heyecanla!

EDIT: Şarkının adının ‘Revenge’ olduğu ve Pink’in albümünde olacağı onaylandı!

Önceki Eminem ve Pink düetlerini dinlemek için:

Won’t Back Down, 2010

Here Comes the Weekend, 2012

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir