Ana Sayfa / Albümler / Eagles Of Death Metal’den yeni albüm

Eagles Of Death Metal’den yeni albüm

Eagles Of Death Metal, uzun bir aranın peşinden yeni albümü Zipper Down’u fanatiklerine sunmaya hazırlanıyor. 2 Ekim’de çıkacak olan albüm öncesi ise ilk single’lardan Complexity için çekilen klip görücüye çıktı.

Son olarak 2008 senesinde Hearts On albümünü gösteren Eagles Of Death Metal, geçtiğimiz yaz bir Avrupa turnesiyle geri dönüşünü müjdelemişti. Aşağıda on bir şarkılık Zipper Down albümünün açılış şarkısı olan Complexity için çekilen klibi seyredebilirsiniz.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir