Ana Sayfa / Konser / Dünya Tiyatro Günü ENKA’da Unutulmaz Aşk Şarkılarıyla Kutlanacak

Dünya Tiyatro Günü ENKA’da Unutulmaz Aşk Şarkılarıyla Kutlanacak

 

Sanatın sürekli destekçisi ENKA Kültür Sanat, Dünya Tiyatro Günü hususi etkinliğinde seyircisini “Sahnelerden Aşk Şarkıları” ile bir araya getiriyor. Deneyimli tiyatro müzisyeni Çiğdem Erken ve orkestrasının seslendireceği şarkılara, meşhur sanatçılar Alican Yücesoy, Birsen Tezer, Boran Kuzum, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Çağan Irmak, Devrim Yakut, Ecem Uzun, Gamze Kuş, Hatice Aslan Levent Ülgen, Mehmet Ergen, Özge Özder, Serdar Biliş, Serkan Keskin, Sevil Akı, Tilbe Saran ve Tuğrul Tülek birlikte rol alıyor.


ENKA Kültür Sanat, 30. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları kapsamında 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nü, deneyimli tiyatro müzisyeni Çiğdem Erken ve orkestrası tarafınca seslendirilen sahnelerin unutulmaz şarkıları ile kutlayacak. Çiğdem Erken ile orkestrası ve ENKA Kültür Sanat hususi prodüksiyonuyla; bu yıl “hocaların hocası” Prof. Dr. Sevda Şener’in 90’ıncı doğum yılı anısına ve dördüncü kez gerçekleştirilecek Sahnelerden Aşk Şarkıları hususi konserinde Çiğdem Erken’e sahnede Şener’in tiyatro hayatına kazandırdığı kıymetli öğrencileri eşlik edecek.

Tiyatro sahnelerine müzikli bir saygı duruşu niteliği taşıyan gecede; meşhur sanatçılar Alican Yücesoy, Birsen Tezer, Boran Kuzum, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Çağan Irmak, Devrim Yakut, Ecem Uzun, Gamze Kuş, Hatice Aslan Levent Ülgen, Mehmet Ergen, Özge Özder, Serdar Biliş, Serkan Keskin, Sevil Akı, Tilbe Saran ve Tuğrul Tülek sahne alacak. Tiyatro ve müziğin ruhunun bir kez daha buluşacağı; unutulmaz eserlerin hatıralardan silinmeyen müziklerinden oluşturulan seçki ile dinleyiciler, 27 Mart Salı akşamı ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda benzeri olmayan bir müzik ziyafeti yaşayacak.
Tam: 60 TL ve Talebe: 30 TL olarak fiyatlandırılan “Sahnelerden Aşk Şarkıları” performansının biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Davet Merkezi ve ENKA Kültür Sanat Gişesi’nden ulaşabilirsiniz.

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir