Ana Sayfa / Akustik / Doublemoon’dan 10 kült albüm

Doublemoon’dan 10 kült albüm

Doublemoon arşivinden 10 kült albüm yeniden karşımızda

Mercan Dede, Brooklyn Funk Essentials, Burhan Öçal ve daha birçok ismin yer almış olduğu Doublemoon arşivinden seçilen 10 albüm tekrardan plak formatında basılarak müzikseverler ile buluştu.

Pozitif’in 90’lı yılların sonlarında beraber çalmış olduğu birçok müzisyenin albümlerini yayınladığı plak şirketi olan Doublemoon, arşivinde yer edinen 10 albümü tekrardan müzikseverler ile buluşturdu. 180 gram plak

formatında basılan albümler içinde Burhan Öçal’dan Brooklyn Funk Essentials’a Mercan Dede’den Hüsnü Şenlendirici’ye kadar yerli sahnenin birçok iz bırakan adı içeriyor. Kitapçılar ve birçok müzik marketlerden ulaşılabilecek olan albümlerin tam listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bölme Trio – Bölme Trio
Mercan Dede – Su 
Burhan Öçal & The Trakya All Stars – Kırklareli İl Sınırı 
Brooklyn Funk Essentials – In the BuzzBag (feat. Laço Tayfa)
Orient Expressions – Divan
Burhan Öçal & Jamaaladeen Tacuma – Groove Alla Turca (feat. Natacha Atlas)
Hüsnü Şenlendirici & Laço Tayfa – Bergama Gaydası
Hüsnü Şenlendirici – Hüsn-ü Klarnet
Crossing the Bridge / İstanbul Hatırası
Onno Tunç Şarkıları

 Kaynak : http://bantmag.com/doublemoon-arsivinden-10-kult-album-yeniden-karsimizda/

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre tabip muayenesinin yerini alamaz, tabip muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en ufak bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir