Ana Sayfa / Albümler / Depeche Mode’dan yeni albüm

Depeche Mode’dan yeni albüm

Depeche Mode, geleneğini bozmadı ve 14. stüdyo albümü “Spirit“i önümüzde yıl bahar aylarında yayınlayacağını deklare etti.

1993 yılından beri 6 albümünü 4 senelik aralıkla çıkartan İngiliz kült grup Depeche Mode, geleneğini bozmadı ve 14. stüdyo albümü “Spirit“i önümüzde yıl bahar aylarında yayınlayacağını duyurdu. Grup, bu müjdeli haber ile beraber 5 Mayıs‘ta süregelen dev Avrupa turnesini de duyurdu.

Depeche Mode’un solisti Dave Gahan, “Yeni ekibimizle albüm üstünde çalışıyoruz. Albümümüzün yapımcısı James Ford. Onunla birlikte inanılmaz bir kayıt deneyimi yaşadık. Bizlere hakikaten rehber oldu” diye konuştu.

Yeni Depeche Mode albümü 2017 baharında yayınlanacak ve arkasından grup “Global Spirit Tour” adını verdiği gezme ile birçok şehirde konser verecek. İlk etapta mayıs ayında Stockholm’de başlamış olacak gezme, Lizbon’dan Berlin’e, Moskova’dan, Kiev’e, Berlin’den Cluj’e kadar bir oldukca şehre uğrayacak. Turnede şimdilik Türkiye planı yok.

Albümden elde edilecek gelirle Kenya, Etiyopya ve Ruanda’da susuzluk çeken insanlara yardım edilmesinin planlandığı da açıklandı.

Grup, 1981-2013 yıllarındaki tüm video çalışmalarını içeren Video Singles Collection adlı üç DVD’lik bir derlemeyi de Sony Music Entertainment etiketiyle 11 Kasım’da yayımlayacak. Derlemede 55 müzik videosunun yanı sıra 4 alternatif video ve grubun iki saatlik röportajı yer ediniyor.

Kaynak: BirGün

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir