Ana Sayfa / Albümler / Demi Lovato Yeni Albümünü Yayınladı

Demi Lovato Yeni Albümünü Yayınladı

Heyecanlı bekleyiş bitti. Demi Lovato altıncı stüdyo albümü olan Tell Me You Love Me‘yi bugün yayınladı.

Pop türünde gösterilen albüm 12 parçadan oluşuyor. Öteki albümlerinden daha olgun, dürüst ve açık olan bu albüm R&B ve soul esintilerini de barındırıyor.

demi lovato tell me you love me ile ilgili görsel sonucu

25 yaşındaki müzisyen, albüm çıkmadan ilkin oldukça ses getiren Sorry Not Sorry şarkısını tekli olarak hayranlarıyla buluşturmuştu. Çıkış teklisini seçerken Jay-Z’ den yardım aldığını belirten meşhur müzisyen onun “hayranlar senin hep duygusal tarafını görmüş oldu bırak da keyifli tarafını da görsünler” söylediğini söylemişti.

İkinci tekli olarak Tell Me You Love Me’yi gösteren genç müzisyen, şarkıdaki kuvvetli vokalleri ile oldukça konuşuldu. Demi’nin en derin şarkısı olarak gösterilen parça listelerde iyi bir başarı gösterdi.

Ondan sonra “You Don’t Do It For Me Anymore” ve “Sexy Dirty Love” parçalarını tekli olarak gösteren müzisyen hemen hemen bunlardan başka albümden herhangi bir tekli yayınlamadı.

“Ruin The Friendship”, “Daddy Issues”, “Only Forever” şeklinde parçaları da içeren albüm şu ana kadar oldukça pozitif yönde eleştiriler alıyor. Birçok şarkıda insanların yeni favorisi haline geliyor. Sadece Demi Lovato’ nun albümde en oldukca heyecanlanmış olduğu parça Lil Wayne ile olan iş birliği olan Lonely.

Demi bu parçayla ilgili şunları söylüyor: “25 yaşındayım, bekarım ve kendi başıma yaşıyorum bununla ilgili bir şeyler yazmak istedim. Yaşamı, olanları ciddiye almamak ve hep eğlenmek tek başına olmanın iyi bir tarafı fakat kimi zaman oldukca yalnız hissediyorsun.”

Demi Lovato’nun “Island Records” etiketiyle çıkan yeni albümünü buradan dinleyebilirsiniz:

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir