Ana Sayfa / Video / David Bowie’den Yeni Video! The Stars (Are Out Tonight)

David Bowie’den Yeni Video! The Stars (Are Out Tonight)

Mart ayı sonunda yayınlanacak olan “The Next Day” adlı 30. stüdyo albümünü “Where Are We Now?” şarkısı ile müjdeleyen David Bowie, albümünün ikinci single’ı ve videosu “The Stars (Are Out Tonight)”ı yayınladı! Videonun yönetmenliğini, David Bowie’nin “Little Wonder” ve “Dead Man Walking” videolarının da yönetmenliğini icra eden Floria Sigismondi üstlendi. Floria Sigismondi ek olarak The Cure, Leonard Cohen, Interpol, Muse, The White Stripes, Christina Aguilera benzer biçimde sanatçıların videolarına da imza atmıştı.
Oscar Ödüllü oyuncu Tilda Swinton ve David Bowie’yi bir araya getiren bu kısa film niteliğindeki video, David Bowie’nin kariyeri ve yeni albümü “The Next Day” hakkında referanslar içeriyor. Klibin sinematografisi ise “Fight Club/Dövüş Kulübü” filminin de sinematografisini yapmış olan Jeff Cronenweth’e ilişkin.

David Bowie fanatiklerinin beğeniyle izleyeceği “The Stars (Are Out Tonight)” sizlerle!

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir