Ana Sayfa / Video / David Bowie’den yeni video Lazarus

David Bowie’den yeni video Lazarus

David Bowie’nin yeni videosu “Lazarus”un bir kısmı gösterildi!

Efsanevi müzisyen David Bowie, doğum günü olan 8 Ocak’ta yayınlanacak yeni albümü “Blackstar”ı albümle aynı isminde şarkısı ve video klibi ile müjdelemişti.

Yönetmenliğini Johan Renck’in üstlendiği şarkının kısa filmi sanatçının fanatikleri tarafınca büyük ilgi görmüştü.

Bowie ve Enda Walsh imzası taşıyan albümün yeni single’ı ve de David Bowie’nin Broadway oyunun da adı olarak dikkat çeken “Lazarus” şarkısının video klibi 7 Ocak’ta (Perşembe günü) hayranlarla buluşacak.

Bowie fanatikleri, klipten gösterilen kısa bir kısmı aşağıda izleyebilirler.

Vatanımızda Sony Music etiketiyle yayınlanacak olan ve yedi şarkının yer almış olduğu Bowie’nin yeni albümündeki şarkıların adları ise şu şekilde: Blackstar , ‘Tis a Pity She Was a Whore, Lazarus, Sue (Or in a Season of Crime), Girl Loves Me, Dollar Days ve I Can’t Give Everything Away.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir