Ana Sayfa / Albümler / David Bowie’den beş yeni şarkı geliyor

David Bowie’den beş yeni şarkı geliyor

 David Bowie’nin ölümünden sonrasında yayımlanmak suretiyle bir takım yeni kayıt bıraktığı öne sürüldü.
İddiaya bakılırsa şarkıların ilki 2017’de yayımlanacak…

 

 

Köktencilik’in Newsweek’ten aktardığı habere bakılırsa ani ölüm haberiyle milyonlarca hayranını şok ve derin bir yasla baş başa bırakan David Bowie’nin, ölünden sonrasında yayımlanmak suretiyle bir takım kayıt bıraktığı öne sürüldü.

Son zamanların en büyük müzik ve popüler kültür ikonlarından olan Bowie, 18 aydır devam eden kanser mücadelesini saklı tutmuş ve 10 Ocak’ta, son albümü ‘Blackstar’ı yayımladıktan üç gün sonrasında hayata veda etmişti.

Newsweek’te yer edinen bir habere bakılırsa, efsanevi müzik adamının dünyaya bir sürprizi daha vardı: Ölümünden sonrasında yayımlanması suretiyle hazırladığı minimum beş şarkı…

Habere bakılırsa fanatiklerinin, Bowie’nin hazırladığı kayıtlardan ilkini dinlemek için 2017’yi beklemesi gerekecek.

Derginin iddiasına bakılırsa, Bowie’nin ölümünden sonrasında yayımlanmasını organize ettiği uzun bir müzik kaydı sıralaması var.

Bowie’ye yakın bir isme dayandırılarak yazılan haberde, söz mevzusu kayıtların dönemlere bakılırsa ayrılmış olduğu sadece bunların kronolojik sırada yayımlanmasın koşul olmadığı açıklandı.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir