Ana Sayfa / Akustik / Coldplay’den yeni albüm A Head Full of Dreams

Coldplay’den yeni albüm A Head Full of Dreams

Ve Coldplay fanatiklerinin merakla beklediği haber geldi.

Grubun 7. stüdyo albümünün çıkış zamanı belli oldu: 4 Aralık 2015!

2014’te son stüdyo albümü “Ghost Stories”i gösteren Coldplay, “A Head Full of Dreams” adlı 7. stüdyo albümünü geçtiğimiz aylarda duyurmuştu.

Önceki gün Londra metrosunda ortaya çıkan bir poster, albümün çıkış tarihini de deklare etti: 4 Aralık!

Radyo Eksen’in haberine nazaran, geçtiğimiz Eylül ayında New York’taki Global Citizen Festival’da sahneye çıkan Coldplay, burada “Amazing Day” adını taşıyan yeni bir şarkı çalmıştı.

Sadece esas dikkat çeken detay vokalist Chris Martin’in giydirilmiş olduğu t-shirt’dü.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir