Ana Sayfa / Konser / Çocuk İstiyorum Caddebostan Kültür Merkezinde

Çocuk İstiyorum Caddebostan Kültür Merkezinde

 

Başrollerini usta oyuncular Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy ve Kemal Başar’ın oynadığı sezonun en keyifli oyunu ‘Çocuk İstiyorum’, 27 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:30’da Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon’da Kadıköy seyircisi ile buluşuyor.

Tiyatro Tadı’nin yeni eseri, Örneksiz Uğurlu ve Eda Kandulu’nun başrollerini paylaşmış olduğu, tiyatro, canlı akustik müzik ve çağdaş dansın buluşmuş olduğu, hem de bir Down Sendromu Farkındalık Projesi de olan ‘Gözlerin Ardında Müzikal’ ise 5 Şubata Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’deki prömiyer ve basın galası ile başlıyor.

Tiyatro Tadı, oldukça yüksek olan hizmet bedelini seyircisine ödetmemek ve gişe ile internette mecburi olarak değişik fiyatta bilet satılması sebebiyle marka değerinin zarar görmemesi amacıyla, tekelleşen ve bilet bedelinin % 24’ünü kendine ayıran, hem tiyatrodan hem seyirciden hisse almasına karşın satacağı oyunun tanıtımını ek karşılık ödenmeden yapmayan satış sisteminden ayrıldı ve www.tiyatrolar.com.tr ortaklaşa iş ile kurduğu altyapı yardımıyla seyircisine www.tiyatrolar.com.tr/tiyatrokeyfi ve www.tiyatrokeyfi.com.tr web adreslerinden hizmet bedelsiz ve tek fiyattan bilet satmaya başladı.

Tiyatro Tadı’nin gösterimdeki eserleri:
ÇOCUK İSTİYORUM – Güldürü
GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL – Müzikal dram
TED BUNDY – Gerilim
AŞK VE MUCİZE EKSTRAVAGANZA – Fantastik
CAMILLE – TAŞIN KALBİ – Dram

Eserler hakkında data, oyun programları ve online biletler Tiyatro Tadı’nin www.tiyatrokeyfi.com.tr adresindeki web sitesinde yer ediniyor. Rezervasyon ve data için topluluğun 05382722379 numaralı telefonu aranabiliyor.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir