Ana Sayfa / Akustik / Ceza’dan Yeni Albüm Müjdesi

Ceza’dan Yeni Albüm Müjdesi

Türkiye’nin en sevilen Rap sanatçılarından Ceza, uzun bir aradan sonrasında “fizy Kış Konserleri” kapsamında İstanbullu müzikseverlerle buluştu.

Sevilen rapçi, geçtiğimi Cumartesi akşamı MOI Sahne’de gerçekleşen konserde, gece süresince bir an bile yerinde durmadı ve enerjisiyle büyük beğeni topladı.

Salonu hınca hınç dolduran müzikseverler ise, gece süresince Ceza’nın coşkusuna eşlik etmeyi dikkatsizlik etmedi.

Ceza görkemli konserinde, fanatiklerine yeni albümün hazır bulunduğunun müjdesini de verdi.

Rap müziğin en sevilen isimlerinden Ceza, geçtiğimiz Cumartesi akşamı, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği “fizy Kış Konserleri” kapsamında MOI Sahne’de İstanbullu müzikseverlerle buluştu.

MTV EMA ödülünü alan ilk Türk müzisyen olan Ceza, merakla beklenen konserinde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konser süresince yerindebir an bile durmayan Ceza, sahne enerjisi ile sevenlerine coşku dolu bir gece yaşattı.

Salonu hınca hınç dolduran Ceza fanatikleri, konserin ilk dakikalarından itibaren sahnenin önüne geldi ve sevilen rapçiye tüm şarkılarda birlikte rol aldı.

Ceza, uzun bir aradan sonrasında verdiği ilk İstanbul konserinde, sevenlerine yeni albüm müjdesi vermeyi de dikkatsizlik etmedi.

Albümün hazır bulunduğunu belirten sanatçı, kısa bir vakit sonrasında müzikseverlerin beğenisine sunulacağını söylemiş oldu.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir