Ana Sayfa / Akustik / Calvin Harris ve Rihanna’dan yeni şarkı

Calvin Harris ve Rihanna’dan yeni şarkı

2

Grammy ödüllü ve dünyanın en oldukça kazanan DJ’i ünvanlı Calvin Harris meşhur yıldız Rihanna ile söylediği “This Is What You Came For” adlı yeni şarkısını gösterildi.

Daha ilkin 2011 yılının en oldukça ses getiren şarkılarından önde gelen “We Found Love” şarkısı için bir araya gelen ikilinin bu şarkısı 10 milyonun üstündeki bir satış adetine ulaşmış ve aylarca listelerin zirvesinde yer almıştı.

Sony Music tarafınca tüm dijital platformlarda gösterilen “This Is What You Came For” şimdiden hem ülkemizdeki hem de dünyadaki dijital müzik listelerinde üst sıralara yerleşti bile.

Coachella Festivali’nde ilk headliner olarak yer edinen DJ olan Calvin Harris, 17 ve 24 Nisan’daki olağanüstü performansıyla festival tarihinin görmüş olduğu en kalabalık seyirci rekorunu da kırmış oldu.

akın vakit ilkin iHeart Radio’nun 2016 “Senenin Sanatçısı” ödülünün de sahibi olan DJ ve prodüktör Calvin Harris, Las Vegas’ta OMNIA Gece Kulübü’nde de tertipli olarak performans sergiliyor.

CALVIN HARRIS KİMDİR?

Grammy ödüllü prodüktör, DJ ve besteci Calvin Harris çağdaş dans müziğin öncü isimlerinden biri olarak dünya genelinde rekorlar kıran çalışmalara imza attı. Tüm zamanların gelmiş geçmiş en başarıya ulaşmış müzisyenlerinden biri kabul edilen Harris, şimdiye dek aralarında Rihanna, Florence and The Machine, Gwen Stefani, Ellie Goulding, HAIM ve Big Sean şeklinde adların olduğu birçok meşhur müzisyenle ortak çalışmalara imza attı.

2010 senesinde “Feel So Close” ile “En İyi Elektronik Video”, 2014 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “En İyi Elektronik Müzik Sanatçısı” ödüllerini kazanan sanatçı, 2013 Grammy’lerinde “We Found Love” ile “En İyi Kısa Format Müzik Videosu” ödülünün sahibi olurken, 2013 – 2014 “En İyi Dans Kayıt” ve 2014 “En İyi Dans/Elektronik Albüm” kategorilerinde de Grammy talibi oldu.

Dünya genelinde 3 milyonun üstünde albüm, 26 milyonun üstünde single satışı, 3,2 milyar toplam dinleme ve 4,2 milyar toplam video izlemesi bulunan Calvin Harris, YouTube’un da en oldukça izlenen sanatçılarından bir oldu.

2015 senesinde İngiliz Glamour Mecmua tarafınca “Man of the Year” seçilen, 2015 Billboard Müzik Ödülleri’nde “En İyi Dans/Elektronik Dans Müzik Sanatçısı” ve 2015 Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Favori Elektronik Dans Müzik” ödüllerinin sahibi olan sanatçının dördüncü stüdyo albümü “Motion” 2014 senesinde yayınlanmasının arkasından 65 ülkenin iTunes sıralamasında 1. sıraya yerleşmişti. Son olarak yayınlandığı “How Deep Is Your Love” ile sıralama başarının yanı sıra Brit Awards’da “Senenin En İyi İngiliz Şarkısı”, “En İyi İngiliz Video” ve “En İyi Adam Solo Sanatçı” kategorileri ile 3 adaylık kazanmıştır.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir