Ana Sayfa / Video / Cage the Elephant’dan yeni albüm

Cage the Elephant’dan yeni albüm

Grammy talibi rock grubu Cage the Elephant, dördüncü stüdyo albümleri “Tell Me I’m Pretty”yi müzikseverlerin beğenisine sundu.

The Black Keys ve Lana Del Rey şeklinde meşhur adların yapımcısı Dan Auerbach ve Amy Winehouse, Adele, Florence the Machine şeklinde isimlerle çalışmış Tom Elmhirst ile beraber stüdyoya giren Cage the Elephant, 2013 senesinde yayınladıkları Melophobia albümüyle “En İyi Alternatif Albüm” branşında Grammy ödülü adaylığına layık görülmüştü.

Cage The Elephant, “Tell Me I’m Pretty’den yayınladıkları ilk single “Mess Around” ile Billboard Top 10 listesine başarı göstermiş bir giriş yaparken, ikinci single’ları “Trouble”ın tanıtımını “Zane Lowe’s Beats 1 Show”da gerçekleştirmiş oldu.

Yeni albümleri “Tell Me I’m Pretty”de bulunan 10 şarkıyı tek seferde kaydedip sahnelerindeki enerji ve kabiliyetlerini albüme aktarmayı başaran grup, kayıtlarında doğallığın ön planda olduğu belirtiyor.

Cage the Elephant; Melophobia albümlerindeki “Come A Little Closer” ve “Cigarette Daydreams” şarkılarıyla Alternatif müzik listelerinde 1 numaraya yükselmekle birlikte, ikinci albümleri Thank You Happy Birthday ile Billboard Top 200 listelerinde 2 numarada yerini aldı.

Senenin en iyi rock albümlerinden sayılan Thank You Happy Birthday, 60’ların garaj rock, 70’lerin punk ve 80’lerin alternative rock özelliklerinin muhteşem uyumuyla popüler müzik dergisi Rolling Stone tarafınca büyük övgü aldı. Muhteşem sahne performanslarıyla The Black Keys, Foo Fighters, Muse ve Queens of the Stone Age şeklinde gruplarının takdirini toplayan Cage the Elephant, biletlerinin hızla tükendiği büyük konserler verdi.

“TELL ME I’M PRETTY”
1. Cry Baby
2. Mess Around
3. Sweetie Little Jean
4. Too Late To Say Goodbye
5. Cold Cold Cold
6. Trouble
7. How Are You True
8. That’s Right
9. Punchin’ Bag
10. Portuguese Knife Fight

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir