Ana Sayfa / Programlar / Bozuk Videoları Açma, Tamir Etme ve Onarma

Bozuk Videoları Açma, Tamir Etme ve Onarma

Bu yazımızda her türlü formattaki bozuk videoları açma, onarım etme ve onarma ile ilgili detaylı detayları ve lüzumlu programları ile indirme linklerini sunuyoruz.

Bozuk Mp4 videoyu seyretme:

bozuk videoları açma, bozuk  video düzeltme, bozuk video açma, bozuk  video, bozuk  dosyası, bozuk video seyretme,  uzantılı video seyretme, bozuk 3gp, bozuk video oynatma, bozuk mp4, bozuk mp4 videoları onarma, bozuk mp4 açma, bozulmuş mp4, bozuk video açma programı,  uzantılı dosyaları seyretmek, bozuk videoları seyretme, bozuk videoları açmak,  bozuk video,  dosyaları bozuk, bozuk video seyretme programı

Bozuk mp4 ve öteki formatlardaki hatalı açılmayan videoları açmak, onarım etmek ve onarmak için aşağıdaki programı indirebilirsiniz.

Bu yazılım bozuk video dosyalarını belirli bir oranda onarabiliyor…Deneyin…Download

Video Fixer – Bozuk Videoları Açma Programı

Video Fixer oynatamadığınız, hata aldığınız, yarım indirdiğiniz yada bazı bölümleri bozuk olan DivX, AVI, ASF, WMV, WMA ve RM video dosyalarınızı onarım etmenize olanak tanıyan ustalaşmış bir çözüm aracı.

Bu minik fakat kuvvetli yazılım hakkaten işe yarayan ve adının hakkını veren bir program diyebiliriz. Tecrübe etme sürümü ile kendiniz kontrol edebileceğiniz program. Kolay arayüzü ve kolay kullanımı ile bu araçtan faydalanabilir bozuk video dosyalarınız üstünde onarım işlemi gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Video Fixer bozuk videoları açma programını indirmek için tıklayınız.

Bozuk Video Dosyalarını Tamir Edelim

Heyecanla beklediğiniz dizinin yeni bölümünü, tüm codec’lere haiz olmanıza karşın hiçbir oynatıcıda açamadınız mı?

Hevesle indirdiğiniz videoların açılmayarak o hevesi kursağınızda bırakmasının sebebi çoğu zaman lüzumlu codec’lerin yüklü olmaması, kimi zaman ise AVI dosyasının bozuk olmasıdır. Eğer dosyada bozunma mevcutsa, çözüm açık kaynaklı bir AVI onarım programı olan DivFix++. Hem komut satırı hem de görsel arayüz ile video dosyalarını onarım etmenizi elde eden yazılım, seçtiğiniz videoları hatalara karşı tarayarak, istediğiniz şekilde düzeltiyor. Endeks dosyalarında hata olan videoları da onarım eden DivFix++ ile izleyemeyeceğiniz video(video adı altında bir virüs indirmediyseniz) kalmıyor. Yazılımın tüm işletim sistemlerinde kullanılabilmesi ise öteki bir güzellik.

 

All Media Fixer 2.11 – Bozuk video ve fotoğraf dosyalarını onarır

Tüm bozuk fotoğraf ve videolarınızı onarın. Kurulum gerektirmez.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir