Ana Sayfa / Video / Bizim Ünlülerin Halleri

Bizim Ünlülerin Halleri

İletişim deyip geçmeyin, dünyanın en zor işlerinden birisidir. Örneğin siz kaç tane koskocaman olmuş egoyu yönetebilirsiniz? Ya da kaç tane koskocaman ego ile zaman geçirebilirsiniz? İşte Özgür Egonu benim önümden çeker misin lütfen? diyebilenlerden. Başarısının sırrı da burada galiba.

Armağan Çağlayan / Yapımcı

yazışma’mevzusunda yumuşak ve naif tavrı ile oldukça seveni olan bir profosyoneldir Özgür…yaşamının büyük bir kısmını verdiği bu meslekte,geriye  iyi dostluklar bırakabilmek zor zanaattır aslına bakarsak…Oya benzer biçimde işlenen bu kariyerden bana,iyi bir sırdaş,kızıma ömürlük bir dayı  ve birde bu kitaptaki gözlemler kaldı…

Deniz Akkaya / Model
Enerjisi bu kadar pozitif ve adil, işinde de bu şekilde bir başarı ve kariyer elde etmiş bir insanı tanımak fikri bile benim için zor bir denklemdi, Özgür Aras’ı tanımadan ilkin. Sektörümüzün sabrı kalmamış dikenli düzmece insanlarının içinde Özgür Aras ile tanışmak ve çalışmak inanılmaz bir şanstır.

Ekin Türkmen / Oyuncu

Özgür oldukça zekidir. Her projeyi ayrı değerlendirir, geleneksel ve kalıplaşmış pazarlama yöntemlerini de iyi bilir, çağıl şekilleri de. Ona o sırada hangi yöntem lazımsa, o yöntemi yerinde ve doğru bir halde kullanır. Hemen hemen aksine tanık olmadım. İnsandır bir de Özgür. Şu sayıları azca, hem parlak zeka olan hem de insan olarak kalabilmiş kişilerdendir

.Emre Aydın / Sanatçı

Ün ve şöhreti taşımak zor olsa gerek. Birde bunu taşımayı beceremeyen insanlarla çalışmak oldukça daha zor olsa gerek. Fakat Özgür Aras bunu başaran yada başaramayanlarla problemi oldukça güzel çözebilmiş kendi alanında tek kişidir.
Esin Övet / Gazeteci Yazar

 

Kaynak : http://www.epsilonyayinevi.com/kitap/bizim-unlulerin-halleri.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir