Ana Sayfa / Programlar / Bilgisayardan ücretsiz sms gönderme programı! Denendi çalışıyor, bedava sms yolla! Windows 8 7 Xp

Bilgisayardan ücretsiz sms gönderme programı! Denendi çalışıyor, bedava sms yolla! Windows 8 7 Xp

1

Dostlar bu program tamamen şahsım tarafınca denenmiş ve kati olarak garantili bir halde çalıştığının tespiti yapılmıştır. Artık sms paketi satın almaya son! Bilgisayar başına geçip de istediğiniz kadar sms mesajı tamamen bedavaya hiçbir ücret ödemeden gönderebilirsiniz.

Programın arayüzü fazlaca kolay, yalnız tek bir pencereden oluşuyor ve karmaşık ayarı mayarı yok! Tam isteyebileceğiniz benzer biçimde bir yazılım!

Peki ücretsiz sms iyi mi gönderilir?

Programa giriyorsunuz başlangıcında sıfır olmadan bildiri göndereceğiniz telefon numarasını yazıyorsunuz ve minimum 20 en o kadar da 160 harften oluşan mesajı yazıyorsunuz. Bunun peşinden pencerede fotoğraf şeklinde görülen güvenlik kodunu boşluk kutusuna yazıyorsunuz ve “gönder” yazan butona tıklıyorsunuz.

SMS gönderim süresi kimi zaman birazcık gecikebiliyor. Programın güzel tarafı da mesajı gönderen kişinin numarasını gizleyebilme ve tamamen Türkçe olmasıdır.

Win8/Win7/Vista/WinXP

Boyut: 37 KB

Programı indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir