Ana Sayfa / Mobil / Bıçak ve kapak açacağı olan bu telefon kabı İsviçre çakısı benzer biçimde!

Bıçak ve kapak açacağı olan bu telefon kabı İsviçre çakısı benzer biçimde!

Bir zamanlar İsviçre çakıları modaydı ve küçük onarım yada tadilat benzer biçimde işlere ilgi duyan her insanın hayalinde orijinal bir İsviçre çakısına haiz olma imgesel vardı.  Yeni nesil bir akıllı telefon kabı modeli değişik olmak ve öteki rakiplerinden bir adım öne geçmek için İsviçre çakısını çağrıştıran birçok fonksiyonla satışa sunuldu.

Aslen buna daha oldukça telefonların akıllanmasıyla beraber kabların da akıllanmaya başlaması diyebiliriz. Eğer hakkaten bir telefon kabından oldukça daha fazlasına haiz olmak istiyorsanız, bu iPhone koruma kabı tam size nazaran!

Apple’ın geliştirdiği ve öncülük etmiş olduğu akıllı telefon teknolojisi ile beraber altın tutarındaki telefonlar için koruma kaplarıda tasarlandı.The TaskOne adlı şirket bir akıllı telefonun koruma kabıda niçin akıllı olmasın fikrinden yola çıkarak oldukça amaçlı bir iPhone koruma kabı tasarladı.

1.20140304105038.jpg

TaskOne adındaki bu akıllı iPhone koruma kılıfı bununla birlikte 22 ayrı araçla donatılmış bir İsviçre çakısı görevi görüyor. Üstünde testere, tornavida, kesme bıçağı ve şişe açacağı benzer biçimde tam 22 tane fonksyona haiz.

2.20140304105307.jpg

TaskOne adlı iPhone koruma kılıfının tasarlanma amacı hep asli  görevi olan akıllı telefonun düşme esnasında herhangi bir darbeye karşı korumak olurken üstünde bulunan fonksyonel seçenekler ile kullanıcılarına düzgüsel hayatta gereksinimleri olduğu anda lüzumlu ekipmanları birarada sunarak kolaylık sağlamayı amaçlayarak tasarlanmış bir ürün.

4.20140304105445.jpg

Birçok fonksyonel seçeneği ile gündelik hayatta beklenmedik anda ihtiyacınız olan ekipmanı günün her anı cebinizde duran telefonunuzun kılıfı ile halledebilmeyi amaçlayan TaskOne 89 gram ağırlığa haiz olup hemen hemen iPhone 4 ve iPhone 4s modelleri için kullanıma hazır bir halde üretildi. 80 dolarlık fiyatı ile kullanıcılarına kolaylık sağlayacak oldukça amaçlı telefon kabı 1 aya kadar iPhone 5 ve 5s modelleri içinde üretimine geçileceği açıklandı.

TaskOne adlı oldukça amaçlı telefon koruma kabı:

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir