Ana Sayfa / Programlar / Bedava En İyi Antivirüs Programı İndir, Ücretsiz En Kaliteli Antivirus Yazılımı Download

Bedava En İyi Antivirüs Programı İndir, Ücretsiz En Kaliteli Antivirus Yazılımı Download

Ücretsiz antivirüs programı diyince ilk akla gelen yazılımlardan avast! 5 sürümünde gerçekleştirdiği köktencilik tasarım değişikliğinin arkasından 6 sürümünde güvenlik iyileştirmelerine ağırlık verdi.

indir.jpg (240×58)

avast! Free Antivirus 6 sürümünün en oldukca dikkat çeken özelliği AutoSandbox. Sezgisel sandbox arka planda çalışan uygulamalardan şüpheli gördüklerini ayıklayarak işletim sisteminin muntazam çalıştığından güvenli oluyor. Bu işlemigüvenli görmediği uygulamaları oluşturduğu sanallaştırılmış bir alanda çalışmaya zorlayarak yapıyor.

Daha önceki sürümde çalışıp çalışmadığını bile anlayamadığımız program yeni sürümde yan bara yerleştirdiği sihirbazla süratli yönetim ve kolay ulaşım sağlıyor. avast! 5 ücretli sürümlerinde yer edinen Web Shield (İnternet Koruması) özelliği bu sürümle birlikte avast! Free Antivirus’e dahil edilmiş. Arama motorundayken sitelerin güvenlik durumunu bildiren özellik Web Explorer (IE9 dahil) ve Firefox tarayıcılarıyla çalışıyor.

avast! WebRep Yeni
avast kullanıcılarının oluşturduğu web itimat endeksi yardımıyla sitelerin güvenli olup olmadığını evvelinde bilceksiniz.

avast! AutoSandbox Yeni
Tüm şüpheli çalıştırılabilir programları ve internet sayfalarını güvenli sanallaştırılmış ortamda çalıştırarak sisteminizi korur.

Web Kalkanı Yeni
Ziyaret edilen tüm sayfaları, indirilen dosyaları ve java komut dosyalarını tarar. Akıllı akış tarama özelliği yardımıyla Web Kalkanı, web’de gezinme hızınızı düşürmez.

Antivirüs – Anticasus Taraması 
Program yeni sürümünde daha güvenilir bir koruma sağlayabilmek için her türlü zararı dokunan yazılıma karşı daha kuvvetli halegetirildi.

Gerçek Zamanlı Anti-rootkit Koruması
avast! Free Antivirus 6 benzersiz gerçek zamanlı koruması tüm kernel-modlu sürücüleri denetim ederek tüm rootkitler daha sisteminize zarar vermeden bulunarak durdurulur.

avast! Ortak Kullanıcı IQ’su
avast! kullanıcılarından gelen zararı dokunan yazılım ikazları çözümleme edilerek tüm kullanıcılar aynı tehditlere karşı korunur.

avast! Akıllı Tarama Özelliği
Bilgisayarınızda yapmış olduğu tarama sonucu beyaz listeye almış olduğu alanları değişim olmadıkça taramayan program bu sayede taranması ihtiyaç duyulan alanları %80 oranında azaltarak daha süratli tarama sağlar.

Müdafa Kalkanı 
Bilgisayarınızdaki tüm aktiviteyi gözlemleyen program şüpheli işlemleri rapor/bloke eder.

Mail Kalkanı
Alınan ve gönderilen tüm e-postaları zararı dokunan yazılım tehlikesine karşı tarar. Program taramayı MS Outlook için geliştirdiği bir eklentiyle, öteki e-posta servisleri için ise POP3/IMAP4/SMTP proxy’leriyle gerçekleştirir. Yeni versiyon gmail.com, sympatico.ca benzer biçimde SSL tabanlı e-posta servislerini de destekliyor.

P2P Kalkanı
ABC, Ares, Azureus, BearShare, Bit Torrent, BitComet, BitLord, BitPump, CZDC++, Direct Connect, eDonkey, eMule, iDC++, iMesh, Kazaa, Kceasy, LimeWire, Morpheus, Opera’s DC++, Overnet, Qtrax, Shareaza, SoulSeek, StrongDC++, uTorrent, Vuze, WinMX, Winny2, Zultrax benzer biçimde P2P programlarıyla indirilen tüm dosyalar denetim edilir.
Anlık Mesajlaşma Kalkanı
AIM (AOL Instant Messenger), Gadu-Gadu, gaim/Pidgin, Google Talk, ICQ, IM2 Messenger, Infium, Miranda, mIRC, MSN/Windows Messenger, Odigo, PalTalk Messenger, Psi Jabber Client, QIP, QQ, SIM, Skype, Tlen, Trillian, WengoPhone, XFire, Yahoo! Messenger benzer biçimde anlık mesajlaşma servisleriyle indirilen dosyalar denetim edilir.

Network Kalkanı
Ağ tabanlı tüm virüslere karşı koruma sağlar.

Sessiz/Oyun Modu
Tüm tam ekranlı uygulamalar otomatik olarak algılanarak pop-up dahil bilgisayar ekranınızda açılacak her türlü uygulama bloke edilir.

CPU Optimizasyonu
Oldukca çekirdekli CPU’larda daha süratli çalışan avast! 6 disk alanında daha azca yer kaplar ve daha azca enerji harcar.

Grafiksel Kullanıcı Arayüzü
Programa eklenen grafiksel arayüzde gerçek zamanlı tarama raporları görülebilir. Grafik raporlama arayüzünün kullanımı oldukça kolaydır.

Mühim! Avast Free Antivirus parasızdır. Sadece 30 günlük sürenin arkasından sisteme kayıt olarak  Avast’ın ücretsiz bir şekilde verdiği kişisel aktivasyon kodunu programa girmeniz gerekmektedir. Bu sayfadaki formu doldurarak e-posta adresinize gelecek lisans numarasıyla program parasız kullanılabilir.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir