Ana Sayfa / Konser / Bayan Kahkaha Akasya Kültür Sanat Sahnesinde Güldürdü.

Bayan Kahkaha Akasya Kültür Sanat Sahnesinde Güldürdü.

 

Meşhur televizyoncu Saba Tümer, adından artık tiyatro oyuncusu olarak da söz ettiriyor. ‘Hanım Aklı Adam Aklı’ adlı oyunla üç aydır tiyatro severlerle buluşan Tümer, son olarak Akasya Kültür Sanat’ta sahneye çıktı.

Saba Tümer, ‘Teklif geldiği süre oldukça şaşırdım. Tiyatronun T’si bile asla aklımdan geçmemişti fakat aniden kendimi burada buldum. Tiyatro ve tv iki ayrı dünya ve izleyici ile karşı karşıya olmak, tepkilerini canlı olarak görmek oldukça değişik duygular yaşatıyor. Seyircinin güldüğünü, kahkaha attığını, eğlendiğini bire bir görmek oldukça büyük bir mutlulukmuş. Şu an tiyatro sahnesinde bunu deneyimliyorum. Karşınızdakini mutlu etmenin verdiği haz daha büyük bir keyif veriyor. Hanım adam ilişkilerine esprili bir üslupla yaklaşan oyun dört ayrı skeçten oluşuyor. Arada talk şovlarımız var. Ekip oldukça güzel, oldukça şükür ki doğru bir ekibe denk geldim. Üç ay ay içinde elliden fazla oyuna imza attık. Büyük konuşmak istemiyorum, benim için bundan sonrasında tiyatro tekrardan olabilir ya da olmayabilir de. Güzel bir oyun olursa niçin olmasın’ dedi.

Saba Tümer’in rol arkadaşlarından Yosi Mizrahi’ de, ‘Saba, teklif almış olduğu süre eski dostum olduğundan beni aradı ve ne düşündüğümü sordu. Ben de sen rahat kadınsındır, senelerdir kamera karşısında saatlerce canlı gösterim yapmışlığın var dedim. Onun da kafasında üniversitelerde söyleşiler yapmak benzer biçimde projeler vardı. Yapalım, senin için bir antrenman olur, ikimiz de sana destek oluruz dedim. Bizimle baya dolaştı, asla gitmediği bölgelere gitti, uzun yollar yapmış oldu. Buradan Denizli, Antalya, Zonguldak, Karabük ve Bartın’a gideceğiz. Nisan sonuna kadar devam ediyoruz. Son aşama disiplinli ve başarıya ulaşmış. Beraber çalışmak oldukça keyifli’ şeklinde konuştu

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir