Ana Sayfa / Galeri / Baktığım Yerden Bak

Baktığım Yerden Bak

Joint Idea’nın ilk üyelerinden ve bununla birlikte ortak emek verme ruhuna gönül verenlerden Devrim Gülşen, grafik tasarımcılığının yanı sıra fotoğrafçı kimliği ile ön plana çıkan bir isim.

Grafik tasarımcısı olarak fotoğraf ve grafiğin hayatında hep iç içe ve birbirlerini destekleyen araçlar bulunduğunu söyleyen Devrim Gülşen, “bu fotoğrafları çekerken esas görmek istediğim, karenin içine giren tek tek öğelerin haricinde grafik bir bütünlük yakalamaktı.

Bu koleksiyonu oluştururken bilhassa buna dikkat ettim” diyor.

Sanatçı şehirlere ve insanlara daha değişik bir açıdan bakarken, sanatseverleri de bakmış olduğu yerden görmeye çağrı ediyor.

Sergiyi 1 Şubat geçmişine kadar Arnavutköy Joint Idea’da gezebilirsiniz.

Joint Idea, “Yaşamının İşi”ni hayata geçirmeye çağırıyor!”

Arnavutköy’de hizmet veren Joint Idea, insanları iş yaşamının peşinden koşmak yerine “Yaşamının İşi”ni hayata geçirmeye çağıran bir “İş Yaşam Kulübü”.

Ortak çalışmalarda ve kendimizi ifade etmekte yeni yollar bulmanın kaynağının değişik bakış açılarını paylaşmak ve iyi bir harman oluşturmak inancıyla hayata geçirilen bir konsept.

Taze fikirler ve değişik olasılıklarla hep beraber hedefe ulaşmaya zemin hazırlayan Joint Idea, bir ortak emek verme alanı olmaktan öte, sizi hakikaten de olmak istediğiniz şahıs olma yolunda destekleyen bir platform.

“Baktığım Yerden Bak” isminde sergisi ile Devrim Gülşen sergisi ise “İçimizden Biri” konseptinin ilk adımı…

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir