Ana Sayfa / Video / Avril Lavigne’den Yeni Video: Here’s To Never Growing Up

Avril Lavigne’den Yeni Video: Here’s To Never Growing Up

Besteci ve müzisyen kimliğiyle öne çıkan dünyaca meşhur Kanadalı yıldız Avril Lavigne 5. stüdyo albümünü yeni video klibi “Here’s To Never Growing Up” ile müjdeliyor!  Avril Lavigne’nin yeni albümünün çıkış parçası olan “Here’s To Never Growing Up”; Lavigne’nin yanı sıra sanatçının nişanlı olduğu Nickelback grubunun vokalisti Chad Kroeger ve Boys Like Girls grubunun vokalisti Martin Johnson imzasını taşıyor.

Tüm dünyada 30 milyonun üstünde albümü satılan, 8 Grammy adayı olan ve de 7 Kanada –  Juno ödülü sahibi Avril Lavigne’nin “Girlfriend” videosu Youtube’da 200 milyondan fazla kez izlenerek tüm zamanlarının en oldukça izlenen video kliplerinden biri olmuştu.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Renkfm isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir