Ana Sayfa / Konser / “Aşk Ölsün” Sezonu Açtı

“Aşk Ölsün” Sezonu Açtı

GÜNAY KARACAOĞLU’NUN ÖDÜLLÜ PERFORMANSI “AŞKÖLSÜN” SEZONU AÇTI!
Günay Karacaoğlu’na 42. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü getiren “AşkÖlsün”; 13-14 Ekim’de, yeni sezonun ilk oyunları için Baba Sahne’de! Murat İpek’in yazdığı, Barış Dinçel’in yönettiği kahkaha dolu tek kişilik “AşkÖlsün” oyunu, bir yandan güldürürken bir yandan da izleyenleri ilişkilere, gündelik hayata dair eğlenceli bir sorgulamaya davet etti.
Günay Karacaoğlu’nun muhteşem bir performans sergilediği “AşkÖlsün”; sevmek ve sevilmek üzerine kurgulanmış trajikomik bir hayat hikayesi. Kepçe kadar yüreğiyle, kaşık kadar haline bakmadan hayat denen bu kazanın altını üstüne getiren bir kadının hikayesi…
Yaptığımız seçimler bize mi aittir yoksa bize dayatılanlar mıdır? Yağan yağmurun sevmekle, sahile vuran dalgaların aşkla, rüzgârda dalgalanan başak tarlalarının sevilmekle alakası var mıdır?
Durup hatırlamak ya da hatırlayamamak nasıl karşılık bulur?
Murat İpek’in kaleme aldığı, Barış Dinçel’in yönettiği “AşkÖlsün” oyunun sahne ve kostüm tasarımı da Dinçel’in imzasını taşıyor.
Müziklerini Çiğdem Erken’in hazırladığı oyunun ışık tasarımı Yakup Çartık’a ait.
13 Ekim 2017, Cuma ve 14 Ekim 2017, Cumartesi akşamları saat 20.30’da Baba Sahne Savaş Dinçel Salonu’nda tiyatroseverlerle buluşacak olan iki perdelik “AşkÖlsün” oyununun biletleri, babasahne.com’dan ve gişeden temin edildi.
Kadıköy-İstanbul
Bilgi için: babasahne.com
facebook.com/babasahne
twitter.com/babasahne
instagram.com/baba.sahne

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

yorumlayın

  1. Güzel bir gösteriye benziyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir