Ana Sayfa / Biyografi / Asif Şabanoviç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

Asif Şabanoviç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

: Asif Şabanoviç Kim, Asif Şabanoviç Yaşam öyküsü, Asif Şabanoviç kaç yaşlarında yaşı kaçtır, Asif Şabanoviç doğum zamanı, Asif Şabanoviç nereli, Asif Şabanoviç boyu kaç, Asif Şabanoviç yaşamı ve yaşamı

Asif Şabanoviç Biyografisi


Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi, Lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerini Elektronik ve Otomatik Denetim branşında Saraybosna Üniversitesi’nden 1970, 1975 ve 1979 yıllarında aldı.

Daha ilkin çalmış olduğu üniversiteler içinde Saraybosna Üniversitesi, California Institute of Technology – CalTech, Keio Üniversitesi (Japonya) ve Yamaguchi Üniversitesi (Japonya) bulunmaktadır. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, Tokyo Üniversitesi ve Sovyetler Birliği Bilimler Akademisi’nde araştırmalar gerçekleştirmiş oldu. Araştırma alanları denetim sistemleri, güç elektroniği, mekatronik ve robotikdir.

Bu sayfada Asif Şabanoviç adlı şahsın biyografik detayları yer verilmiştir. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz mevzusu kişinin yaşamı hakkında yanlış yada noksan bir informasyon bulunduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bizlere bildiriniz. En kısa sürede lüzumlu düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir