Ana Sayfa / Albümler / Ariana Grande Yeni Albümü İçin Stüdyoda

Ariana Grande Yeni Albümü İçin Stüdyoda

Ariana Grande‘den hayranlarını sevindirecek haberler var!

24 yaşındaki genç yıldızın son albümünü çıkarttığı tarihin üstünden tam 576 gün geçti. Bu oldukça uzun devam eden sessizliğin peşinden nihayet Ariana Grande stüdyoya yeni albüm emekleri için geri döndü.

Instagram üstünden paylaşmış olduğu videoda ses olmasa da, Grande’nin Dangerous Woman üstüne çalıştığını varsaymak oldukça akla yatkın.

Geçtiğimiz günlerde de Pharrell yapmış olduğu bir açıklamada, “Ariana’nın yeni albümünde yapacağı şeyler oldukça üst düzey.” açıklamasında bulunmuştu.

Grande’nin bir dahaki çıkaracağı parça, mayıs ayında gerçekleşen ve ağlatısal bir terör saldırısının kurbanı olan Manchester konserinden bu yana çıkardığı ilk parça olma hususi durumunu de taşıyacak. Oldukça zor geçen senenin peşinden Grande, eylül ayında Billboard ile yapmış olduğu bir röportajda da stüdyoya geri dönmek için niçin bu kadar istekli bulunduğunu;

Bu vakalar yaşayan hepimiz için oldukça zorluydu. Bu yüzden sevdiklerimi yanımda tutup vakit geçirerek, bir süre evde kalmak benim açımdan oldukça güzel oldu. Fakat kendimi tanıyorum. Stüdyoya geri döneceğim şu sebeple bunu seviyorum ve yeni bir şeyler oluşturmak, yapmak isterim. Geçen yıl, hatta bir seneden de uzun vakit ilkin bir albüme başlamıştım fakat bir şeyler meydana getirmeye devam etmek isterim ve bu hemen hemen tamamlanmış değil. Bu yüzden dinleneceğim, ayaklanacağım ve mümkün olan en kısa sürede yine çalışmaya hazır olacağım” ifadeleriyle açıklamıştı.

Parçaları birleştirdiğimizde, genç yıldızın oldukça kısa süre içinde yokluğundan asla hoşlanmayan hayranlarını oldukça sevindirecek bir geri dönüş yapacağından kuşkumuz yok.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir