Ana Sayfa / Albümler / Arctic Monkeys’in Yeni Albümü Bu Yıl Sonunda Çıkıyor!

Arctic Monkeys’in Yeni Albümü Bu Yıl Sonunda Çıkıyor!

İngiliz müzik grubu Arctic Monkeys yeni bir albüm çıkarmayalı epey bir süre oldu. Fakat görünen o ki, bu bekleyişimiz artık sonlanmış oluyor!

Arctic Monkeys’in altıncı albümünün ne süre çıkacağı mevzusunda hiçbir bilgimiz yoktu, her neyse ki grubun bir hayranı olan Will Franco yardımıyla yeni albümün ne süre geleceğini artık biliyoruz! Grubun davulcusu Matt Helders‘la bir etkinlikte karşılaşan Will, Helders’a yeni bir albümün ne süre çıkacağını sormuş. Helders da albümün bu yıl sonunda çıkacağını söylemiş! Bu data de grubun bu yıl başlangıcında stüdyoda görülmesini destek sunar özellikte.

Don’t mind me. Mind this guy 🤘🏼 #agilebeast #matthelders #arcticmonkeys #royalblood #losangeles #thewiltern #scummyman #nofucksgiven #glastonbury #calilivin🌴 #tranquilamente 📸: @elcucuy85

A post shared by Will Franco (@scummyman) on Aug 16, 2017 at 10:55pm PDT

Arctic Monkeys’in beşinci albümü “AM” 2013 senesinde çıkmıştı ve grup bu albümle dünya genelinde büyük bir başarı yakalamıştı. Bundan sonrasında grubun solisti Alex Turner, ikinci bir Last Shadow Puppets albümü için çalışmalara başladı. Yeni bir Arctic Monkeys albümünün ne süre çıkacağını bilmiyorduk, fakat artık biliyoruz ve bekleyiş sonlanmış oluyor!

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir