Ana Sayfa / Mobil / Android telefone Xperia Z2 canlı duvar kağıtlarını yükleme

Android telefone Xperia Z2 canlı duvar kağıtlarını yükleme

Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden önde gelen Sony firmasının çıkardığı Xperia Z2 modeli hakikaten oldukça başarı göstermiş oldu ve fazlaca satanlar arasındaki yerini aldı. Bu telefonun en iyi yönlerinden biri de haiz olduğu canlı duvar kağıtlarının hakikaten büyüleyici derecede fazlaca güzel olması.

Peki Sony Xperia Z2 nin canlı duvar kağıtlarını fazlaca sevdik diye ille de bu telefonu satın almak zorunda mıyız? Doğal olarak ki öyleki bir saçmalık olmaz ve demokraside çareler tükenmez. Şimdi bu yazıda sizlere Android’li mobil cihazınızda Xperia Z2 canlı duvarkağıtlarını iyi mi yükleyeceğinizi anlatıyorum…

XDA-Developers forumundaki kullanıcının biri Xperia Z2’nin canlı duvar kağıdını Android telefonlara yükleyebilmek için APK dosyasını teknoloji severlerle paylaştı. Paylaşılan APK dosyasını telefonunuza yükledikten sonrasında (Ayarlar>Güvenlik>Bilinmeyen kaynaklar’ı etkinleştirmeyi ihmal etmeyin!) görünüm ayarlarından Xperia Z2 ile birlikte tanıtılan canlı duvar kağıdını kendi telefonunuzda kullanabiliyorsunuz.

xperia z2 live wallpaper nexus 5 turkish

Eğer canlı duvar kağıdını cihazınızda çalıştıramazsanız el ile yükleme yöntemini de seçebilirsiniz. Yalnız bu yöntemle yüklemek için cihazınızın rootlu olması gerekiyor. El ile yüklemek için APK dosyasını system/app dizinine kopyalayın. Hemen sonra bir dosya yöneticisi vasıtasıyla uygulama RW R R izinlerini ayarlayın ve bu işlemlerden sonrasında telefonunuzu baştan başlatın.

screenshot rw r r permission
Cihazınızın RW-R-R izinlerini bu şekilde ayarlayın. 

Duvar kağıdı durduğu yerde hareket etmiyor, siz ekranı sağa sola kaydırdıkça hareketleniyor ve rengi otomatikman değişiyor. Manuel olarak renk ayarı yapılmıyor. Uygulama cihazınızın belleğinde (RAM) 20 ila 45 mb civarında nispeten yüksek oranda bir yer kaplıyor.

Uygulamanın  XDA-Developers forum linkine buradan, APK dosyasını indirebileceğiniz Vietnam kaynaklı siteye buradan, direkt olarak APK dosyasını ise buradan indirebilirsiniz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir