Ana Sayfa / Mobil / Android sesten yazıya çevirme uygulaması, sözlü konuşmayı yazıya dönüştüren program

Android sesten yazıya çevirme uygulaması, sözlü konuşmayı yazıya dönüştüren program

Sesten,Yazıya,Çeviri,TTS,uygulama,Android,indir,ücretsiz,download,cep,akıllı,telefon,tablet,mobilAndroid işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar için sesli şekilde söylenen sözleri yazan program!

Son aşama gelişmiş özelliklere haiz olmakla beraber parasız olan muhteşem bir uygulamayı tanıtmak isterim.

Sesten Yazıya Tercüme TTS adlı bu uygulama   sizin düzgüsel hayatta konuşuyormuş ve birine anlatıyormuş şeklinde söylediğiniz sözleri yazıya çevirebiliyor..

Bunun yanı sıra Sesten Yazıya Tercüme TTS programı konuştuklarınızı değişik dillere çeviren mükemmel bir metin tercüme uygulamasıdır.

Sesten Yazıya Tercüme TTS konuşmayı yazıya dönüştüren kullanışlı ve keyifli bir ses tanıma, tercüme (çeviri) ve TTS uygulamasıdır.

Tek kelime yabancı dil bilmeden bir yabancı ile söyleşi edebilirsiniz. Bu program dil eğitiminde de size kolaylık elde edecektir. Tüm dilleri konuşmayı bu uygulama ile öğrenebileceksiniz. Konuşarak not alabilirsiniz ve aldığınız notları kopyalayabilirsiniz, e-mail, SMS ve Whatsapp, Viber, Skype vb. anlık mesajlaşma uygulamalarıyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ek olarak bu notları internette aratabilirsiniz.

Sesten Yazıya Tercüme TTS sizi yazma zahmetinden kurtarmış olur. Sesten yazıya, yazıdan sese (TTS), sesli tercüme (çeviri), lügat fonksiyonlarını bir arada bulabileceğiniz tek uygulama !

Program ses tanıma ve tercüme hizmetleri için etken web bağlantısına gereksinim duymaktadır. İnternet paketi kullanmanız önerilir. Programda reklam bulunmaktadır. Reklamsız kullanım için bağışta bulunabilirsiniz. Tüm uygulama izinleri reklam vizyonu içindir.

Desteklenen Diller:
İngilizce, Fransızca, Arapça, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca, Bulgarca, Katalanca, Çekce, Danca, Yunanca, Estonya, Farsca, Fince, İbranice, Hintce, Haiti, Macarca, Endonezce, Japonca, Korece, Litvanyaca, Tetonca, Malay, Felemenkce, Norvecce, Lehce, Portekizce, Romence, Rusca, Slovakca, Slovence, İsveççe, Tayca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Çince

İndirmek için Tıklayın >>

Uygulamanın tamamen parasız bulunduğunu yukarıda belirttik fakat burada bir detayı atlamayı uygun görmüyorum. Bu programın parasız versiyonu bazı reklamlar içermektedir. Eğer bu reklamlardan rahatsız olursanız ve reklamsız olarak programı görmek isterseniz o vakit sizden 3 dolar şeklinde cüzi bir miktar bağış yapmanız isteniyor. Doğal olarak buna zorunlu değilsiniz…

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir