Ana Sayfa / Konser / Anadolu Yakasında Sanat İçin Yeni Bir Vaha

Anadolu Yakasında Sanat İçin Yeni Bir Vaha

 

MALTEPE’NİN YENİ GÖSTERİ PLATFORMU “TERRA HALL” MART AYINDA PERDELERİNİ AÇIYOR…

Terra Hall, erişkin ve ufaklıklara hususi birçok tiyatro oyununa, konsere, performansa, söyleşi ve seminere ev sahipliği meydana getirecek. “Terra Maltepe” toplumsal yaşam alanının sunmuş olduğu restoran-kafe-akademi-kütüphane benzer biçimde imkanlarla da sanatseverler için hususi bir çekim merkezi olacak.

Terra Hall, Maltepe, Ataşehir, Kartal, Sancaktepe, Kadıköy izleyicilerinin kolayca ulaşabileceği yeni ve hususi bir noktada. Maltepe sahile 4 km uzaklıkta, ormanın kıyısında, hem merkezlere fazlaca yakın, hem de şehrin tüm gürültüsü, karmaşasından uzak, ağaçlar çiçekler içinde yeni bir kültür vahası var artık.

Mart ayında kapılarını açacak olan Terra Hall’da,  Başta “Kültür Bakanlığı Büyük Ödülü” alan “Benim Güzel Pabuçlarım” olmak suretiyle her hafta sonu Tiyatro Tekrardan’in çocuk oyunları sergilenecek. Ek olarak 24 Mart Cumartesi günü, Kemal Başar, Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy, Defne Bölükbaşı’nın rol almış olduğu, Tiyatro Tadı topluğunun “Çocuk İstiyorum” adlı güldürü oyunu seyirciyle buluşacak.

Terra Hall, açılır kapanır tribün sistemi, oturarak 250, ayakta 600 kişilik salonu, ustalaşmış gösteriler için hazırlanmış teknik donanımı ve 150 araçlık otoparkı ile sanatseverleri bekliyor.

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir