Ana Sayfa / Biyografi / Adriana lima boyu ve kilosu kaç

Adriana lima boyu ve kilosu kaç

Adriana Lima Boy Kilo – Adriana Lima Boyu Kilosu Kaç

İsim : Adriana Lima

Boy Kilo – Adriana Lima Boyu Kilosu Kaç

Boy : 176 santimetre

Kilo : 55 kilogram

Adriana Lima Brezilyalı süpermodel ve Victoria’s Secret için çalışmalarıyla tanınır.Adriana Lima 178 santimetre uzunlukta Oldukca Güzel Bir Mankendir.

Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981’de Brezilya’da Salvador, Bahia’da düşük gelirli ve dindar bir ailede dünyaya geldi. 13 yaşlarında, mahalli bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilen Amerikan yerlisi, Afrika, Brezilya ve İsviçre kökenli Lima, 15 yaşlarındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında 1. seçildi. 1996’da meydana getirilen Ford Supermodel of the World Contest’de ise 2. oldu.

Kısa bir süre sonrasında Ford Modellik Ajansı yardımıyla New York’a taşınan Lima, Elite Model Management ile anlaştı. 1997-1998 yılları aralığında daha kariyerinin başlarındayken Vogue ve Marie Claire şeklinde dergiler için moda çekimleri gerçekleştiren 1,78 m. boyundaki Lima, Christian Lacroix, Valentino şeklinde meşhur markaların defilelerine çıktı. Fakat Lima’nın aslolan büyük çıkışı Dominik’li sevgilisi Alberto ile beraber çalışmış oldukları ve Times Square’deki reklam tablosuna asılan Vassarette billboard reklamıyla gerçekleşti.

Etiketler:adriana lima boyu,adriana lima boy kilo,adriana lima kac kilo,adriana limanın boyu,adrıana lıma boyu,adriana lima boy,adriana lima bacak boyu,adriana lima kilo,adriana lima boyu ve kilosu,adriana lima boy ve kilo,adriana lima kilosu,adriana limanın boyu kaç,adriana lima nın boyu,adriana limanın bacak boyu,adriana lima kilo boy,adriana lima kaç gövde,adriana lıma boyu,adriana lima nın boyu kaç,adrıana lima boyu,adriana lima boyu kaç

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir