Ana Sayfa / Programlar / Adobe Flash Player 11 64 Bit [Firefox, İnternet Explorer] İndir Download

Adobe Flash Player 11 64 Bit [Firefox, İnternet Explorer] İndir Download

Uzun bir süredir beklenen 64 bit destekli Adobe Flash Player’ın son olarak sürümü 11 çıktı. Artık bir süredir internette yaşadığımız problemler ortadan kalkacak. Bu tip sorunları daha oldukça 64 bit işletim sistemine haiz bilgisayarlar yaşıyorlardı.

Beklenen 64 Bit Flash sonunda geldi.

Apple ile Adobe’un sık sık çarpışmasına yol açan Flash’ın yeni sürümü hazır…

Adobe’nin son zamanlarda Apple ile bir çok kez karşı karşıya gelmesine yol açan yazılımı Flash’ın ve Air’in yeni sürümü gösterildi. Flash 11 Windows, Linux ve Mac OSX için kullanılabilir durumda. Mobil tarafta ise Android ve BlackBerry Tablet kullanıcıları bu güncellemeden yararlanabiliyorlar.

Yeni sürüm ile beraber Flash’ın artık bir de Windows için 64 Bit sürümü mevcut. Gene 2D ve 3D hızlandırması için yazılım artık DirectX kütüphanesinden yararlanabilecek. Mac OSX ve Linux tarafınca ise bu işle OpenGL ilgilenecek. Yeni sürümle beraber artık video chat esnasında H.264 çözümleme desteği ve JPEG-XR fotoğraf biçimlerine de destek eklendi.

Chrome kullanıcıları yeni sürümü indirmekle uğraşmak zorunda değiller. Zira tarayıcı güncellendiğinde Flash da otomatikman güncelleniyor.

Web Explorer, Firefox ve öteki tarayıcıları kullanan ise aşağıdaki bağlantıları tercih edebilirler:

Download Adobe Flash Player 11.0 (Internet Explorer)

Download Adobe Flash Player 11.0 (Firefox ve diğerleri)

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir