Ana Sayfa / 2018 / Şubat

Aylık arşiv: Şubat 2018

Zeytinburnu’nu 6. Fotoğraf Yarışması Başladı

Zeytinburnu Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) işbirliğiyle organize edilen Zeytinburnu Geleneksel Fotoğraf Yarışması’nda kayıt dönemi başladı. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen fotoğraf yarışmasının amacı, Zeytinburnu’nun herhangi bir bölgesinde çekilmiş, renkli veya siyah-beyaz bir fotoğrafla en iyi görüntü ve kompozisyonu yakalayabilmek. Bu amaçla fotoğraf makinesine sarılan amatör ve profesyonel fotoğrafçılar, dereceye girmek için deklanşörlere basmaya başladı.

Devamını Oku »

Çingeneler Zamanı Adana ve Gaziantep’te

  Türkiye’de ilk kez müzikal olarak sergilenen Çingeneler Zamanı, seyirci ve eleştirmenlerden tam not aldı. İlk turnesini 18-19 Aralık tarihlerinde İzmir’de gerçekleştiren Çingeneler Zamanı, Anadolu’yu gezmeye devam ediyor. Yönetmenliğini Vural Bingöl’ün üstlendiği müzikal, 20 Ocak Cumartesi Gaziantep’te 21 Ocakta ise Adana’da sahnelenecek. İlk turnesini İzmir’de meydana getiren Çingeneler Zamanı müzikali …

Devamını Oku »

Kitesurf Nasıl Yapılır?

Su sporlarının tamamı ciddi bir adrenalin kaynağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem su altı sporları hem de su yüzeyinde yapılan diğer sporlar insan sağlığı için ciddi bir destekçidir. Peki su sporlarından biri olan kitesurf nasıl bir spordur?

Devamını Oku »