Ana Sayfa / Mobil / 2014 Vodafone Müşteri Hizmetleri Ücreti Kaç TL ve Ücretsiz Nasıl Aranır?

2014 Vodafone Müşteri Hizmetleri Ücreti Kaç TL ve Ücretsiz Nasıl Aranır?

hizmetmusgorsel.png (293×160)

Merhaba dostlar, son günlerde kullananların yazdığı yorumlarda Vodafone alan kişi hizmetlerinin ücretiyle ilgili sorular dikkatimi çekti ve bunun üstüne bu sayfayı hazırlayarak siz kıymetli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istedim.

Aşağıda faturalı, faturasız ve kurumsal hatlar için Vodafone alan kişi hizmetlerinin tutarının ne kadar bulunduğunu bilginize sunuyorum. Bu bilgiler 2014 yılındaki güncel verilerdir.

Müşteri Hizmetlerimize Vodafone hatlarınızdan 542 ‘yi; öteki operatörlerden ve durağan(durgun) hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Vodafone hatlarından 542‘yi aramanın tutarı faturalı ve faturasız hatlar için; süre sınırı olmadan arama başına 40,80 kuruştur.

Vodafone hatlarından 0 (542) 542 00 00’ı aramanın tutarı faturalı ve faturasız hatlar için; kullanılan tarifenin durağan(durgun) hat arama yönü ile aynıdır.

Öteki operatörlerden ve durağan(durgun) hatlardan 0 (542) 542 00 00 aramalarında kendi operatörlerinin uyguladığı ücret tarifesi geçerlidir.

Eğer bilgilerin güncel olmadığını düşünüyorsanız ve Vodafone alan kişi hizmetlerinin burada verilen ücretlerinde bir hata bulunduğunu düşünüyorsanız, lütfen yorum yazarak bizlere haber veriniz. Lüzumlu incelemenin arkasından gerekseme duyulursa lüzumlu güncelleme anında yapılacaktır. Yardımlarınız için teşekkür ederiz…

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir