Ana Sayfa / Mobil / 2012 Ücretsiz Android Oyunlar Bedava İndir Yükle Download

2012 Ücretsiz Android Oyunlar Bedava İndir Yükle Download

Son günlerde çıkan en güzel android oyunlar indir, en kaliteli android oyunlar parasız yükle, keyifli ve keyifli parasız android oyunlar paketi download, 2012 senesinde çıkan en iyi oyunlar arşivi parasız indir parasız yükle

Bedava Android Oyunları

Android telefonların sayısı arttıkça bu platformda çalışacak şekilde yazılan oyunlar da son aylarda çok önemli bir artış gösterdi.İşte Bedava Android Oyunlardan en fazlaca oynanlar;

Air Control
Oyundaki amacınız, hava alanı üstündeki trafiği yöneterek uçakların birbirine çarpmasını engellemek. Denetim ise tayyare yada helikoptere dokunup gideceği rotayı çizmek kadar kolay.


Air Control Android oyun

Tank Hero
Wii şeklinde çeşitli platformlarda ortaya çıkan bağımlılık yapıcı bir oyun da Tank Hero. Oyundaki amacınız, çeşitli engeller içinde dolaşarak düşmanlarınızı yok etmek. Dolaşmak ve ateş etmek ise oldukça kolay. ekranın sol alt kısmındaki oklar ile tankınızı yönlendirebilir, ateş etmek için ateş etmek istediğiniz yöne dokunabilirsiniz.


Tank Hero Android oyun

Drag Racing
Otomobillerle ilgiliyseniz Drag Racing hoşunuza gidebilir. Oyundaki amacınız, gidebildiğiniz kadar süratli gitmek. Bunun için vites geçişlerini doğru zamanda yapmanız gerekiyor. Need for Speed şeklinde oyunları daha ilkin oynadıysanız, bu oyunda ne yapmanız icap ettiğini bildiğiniz gibi anlama gelir.

Yarış esnasında kendi otomobilinizi alt taraftaki şeritte, rakibinizi ise üst şeritte görmüş olacaksınız. Başlangıçta gaz pedalına basın. Vites çoğaltmak için +, düşürmek için – tuşlarına basın. Tüm yapmanız ihtiyaç duyulan vitesi değiştirdiğiniz zamana odaklanmak.


Drag Racing

Paper Toss
Oyunda amacınız kağıt topunu çöp kutusunun içine isabet ettirmek. Sadece vantilatörü ve öteki engelleri göz önünde bulundurmalısınız.


Paper Toss

Pocket Racing

Mini bir otomobil yarışı oyunu. Kulvara yukarıdan bakıyor ve en iyi zamanınızı hayata geçirmeye çalışıyorsunuz. Geliştiriciler oyunu basitleştirmek için bir tek sol ve sağ direksiyon düğmelerini koymuşlar. Aracın hızlanması ve yavaşlamasını bilgisayar hallediyor. Ücretsiz sürümde seçebileceğiniz 4 otomobile karşılık ücretli sürümde otomobil kalite ve niceliği artıyor.


Pocket Racing

Bonsai Blast
Dolambaçlı yollardan gelen minik renkli topları, ortadaki top fırlatıcı yardımıyla aynı renkten 3′e tamamlamaya çalışıyorsunuz. Kimi vakit çevre koşulları işleri zorlaştırsa da, mutlu son çoğu zaman sizin oluyor,


Bonsai Blast

Ninja Kaka
Ninja Kaka ile aslen aşağıdan fırlayan meyve öbeklerini kılıçla kesmekten başka bir iş yapmıyorsunuz. Fakat meyveler güzel çizilince, bir de kılıçla yaptığınız süratli hareketlerden ek puan alınca oyun oldukça keyifli bir hal alıyor. Yolda, durakta, metroda parmağıyla süratli hareketler meydana getiren ve hafifçe çekik bakan birisiyle karşılaşırsanız, işte o Ninja Kaka oynuyordur!


Ninja Kaka

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir