Ana Sayfa / Galeri / ​7. Malatya Uluslararası Film Festivali’nin Tarihi Belli Oldu

​7. Malatya Uluslararası Film Festivali’nin Tarihi Belli Oldu

Türkiye ve Dünya sinemasının seçkin örneklerinin 7. kez buluşacağı Malatya Uluslararası Film Festivali, 9- 16 Kasım tarihleri içinde gerçekleştirilecek.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafınca, Malatya Valiliği’nin katkılarıyla, 9-16 Kasım 2017 tarihleri içinde gerçekleştirilecek 7. Malatya Uluslararası Film Festivali, bu yıl sürprizlerle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Festival Direktörü Suat Köçer, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından senenin seçkin filmlerinden oluşan programlar ve sinemaseverlerin bulgu merakını kamçılayacak etkinlikler hazırladıklarını söylemiş oldu. Festivallerin endüstriyel açıdan büyük ehemmiyet taşıdığına dikkat çeken Köçer, Malatya Uluslararası Film Festivali’nin emsalsiz etkinlikleriyle de ülkemiz beyazperde kültürüne değişik bir zenginlik katacağını açıkladı. Bu yıl sinemaseverleri yeni ve sürpriz bölümlerle karşılayacaklarını hatırlatan Köçer, yurtiçi ve yurt dışından gelen konuklar kadar Malatyalıların da büyük ilgi gösterecekleri varlıklı bir içerik hazırladıklarını sözlerine ekledi.

Çalışmalarına yeni bir ekiple süregelen festival, Doğu ile Batı’nın kesiştiği, kültürel ve zamanı güzellikleriyle yoğrulan Malatya’nın ruhuna uygun dopdolu bir seyirle beyazperdeyi renklendirmeye hazırlanıyor.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKEZ OKUSUN HERKEZ IZLESIN. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir